Samodzielnie 

monitoruj i rozliczaj 

marketing online

Niemal wszystkie działania w Internecie da się zmierzyć

i rozliczyć z efektów. W tym dziale znajdziesz praktyczne artykuły, dzięki którym samodzielnie skontrolujesz oraz rozliczysz działania online, prowadzone dla Twojego biznesu.

materiały na start

Zacznij tutaj

Skuteczna analityka wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi. To właśnie one dostarczą Ci informacji niezbednych do podejmowania optymalnych decyzji. Dlatego swoją przygodę z analityką internetową powinieneś rozpocząć od zapoznania się z podstawowymi narzędziami oraz ich konfiguracją.

W internetowej części swojego biznesu jesteś fizycznie oddzielony od klientów. Nie widzisz ich bezpośredniej reakcji na twoje produkty lub usługi, tak jak w rozmowie twarzą w twarz.

Dlatego podstawą w podejmowaniu decyzji w świecie cyfrowym jest korzystanie z analityki.

Konfiguracja narzędzi

Poradniki krok po kroku

Żadne narzędzie analitycznie nie działa zbyt dobrze, jeśli nie jest odpowiednio skonfigurowane. Poradniki w tej sekcji pomogą Ci w ustawieniu narzędzi w taki sposób, aby ich działanie było spójne z celami, które mają być osiągane przez marketing online.

wszystkie artykuły

Wszystkie artykuły w tej kategorii

Poniżej znajdziesz wszystkie artykuły z kategorii analityka internetowa. Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o najnowszych publikacjach!

Samodzielnie analizuj skuteczność działań online!

Zapisz się na nasz newsletter i cyklicznie otrzymuj nowe, użyteczne materiały dotyczące analityki internetowej.

>